بلوار ساحلی بندر انزلی

پارک ساحلی انزلی
مارس14

بلوار ساحلی بندر انزلی

مطالب no responses

بلوار ساحلی بندر انزلی

یکی از دیدنی های بندر انزلی، بلوار  ساحلی بندر انزلی است که می تواند یک انتخاب خوب برای پیاده روی و تفریح باشد.

سال های زیادی از ساخت این بلوار می گذرد و جالب است بدانید اولین پارک در ایران است که به سبک اروپایی و مدرن ساخته شده است.

در مسیر نوار ساحلی جدای از بلوار می توانید از حافظیه بندر انزلی، و همچنین ساختمان قدیمی و زیبای شهرداری بازدید کنید تا به مسیر موج شکن غربی بندر برسید و در آن جا با کرایه قایق لذت قایق سواری در دریاچه کاسپین را تجربه کنید.

علاوه بر قایق سواری ایستادن روی موج شکن ها و تماشای کشتی های باری در پس زمینه غروب آفتاب دریا بسیار دل انگیز و زیباست. اگر مسیرتان را همچنان به سمت غرب ادامه دهید به پارک ساحلی پاسداران خواهید رسید که می توانید از نیمکت های پارک استفاده و یا در یکی از آلاچیق ها بساط پیک نیک خود را برپا کنید. خوب است بدانید که این پارک برای تفریح کودکان هم مکان مناسبی ست چون در آن انواع وسایل بازی مثل قلعه های بادی و یک شهر بازی کوچک هم وجود دارد.

 

خوب است بدانید که این پارک با نام های دیگری همچون بوستان ساحلی انزلی یا بولوار نیز بین مردم شناخته می شود.

در پائیز و زمستان هوا که کمی مه‌آلود می‌شود سوژه‌ی جالبی را برای عکاسان فراهم می‌کند.

اگر روزی هوا مه آلود باشد و شما تمایل به تفریح داشته باشید، این پارک ساحلی، یکی از گزینه‌هایی است که قطعا برای شما یک خاطره به یاد موندنی می‌سازد.

 

فاصله تا هتل آپارتمان نخل : 10 دقیقه با ماشین

بلوار ساحلی بندر انزلی از دو نمای متفاوت

 

 

 

مقالات جدید:

لابی هتل

بهترین مراکز خرید بندرانزلی

دیدگاهتان را بنویسید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>