آشنایی با بهترین مرکز خرید بندرانزلی

بهترین مراکز خرید بندرانزلی
دسامبر30

آشنایی با بهترین مرکز خرید بندرانزلی

مسافرت no responses

یکی از دغدغه‌های گردشگران، خرید سوغاتی برای خانواده و نزدیکان و عزیزانشان است. اگر به دنبال بهترین مراکز خرید بندرانزلی هستید، ادامه مقاله را از دست ندهید.

1 – بازار کاسپین

یکی از بهترین مراکز خرید بندر انزلی، بازار کاسپین است که در نزدیکی بازار پردیس قرار دارد.

در این بازار شما می‌توانید انواع کالاها پوشک، خوراک، لوازم تزیینی منزل، لوازم آرایش و غیره خریداری کنید. همچنین اجناس روسی به وفور در اینجا یافت می‌شود. به علت حضور زیاد خریداران و عموم مردم در این بازار، امکانات رفاهی دیگری همچون کافی شاپ، رستوران، سرویس بهداشتی، پارک، پارکینگ و دیگر موارد در این مرکز خرید ارائه شده است.

آدرس:  بندرانزلی، خیابان مطهری، بعد از بازار پردیس

فاصله تا هتل نخل: ده دقیقه

2- بازار پردیس

یکی دیگر از بازارهای شلوغ بندر انزلی، بازار پردیس است و البته به علت وجود کالاهای خارجی که از همسایگان شمالی ایران صادر می‌شوند، این بازار به بازار روس‌ها نیز معروف است. این بازار با راهروهای پیچ در پیچ پر از مغازه، با اجناس خارجی و با قیمت مناسب هر ساله پذیرای مردم و خریداران است.

آدرس: استان گیلان، بندر انزلی، خیابان مطهری، ابتدای خیابان ورزش.

3- مرکز خرید ساحل و سپهر

این مرکز خرید در خیابان غازیان ، نزدیک تقاطع طالقانی واقع شده است. پاساژ دارای 4 طبقه می‌باشد و ساعات کاری آن از 10 صبح تا 24 شب است

فاصله تا هتل نخل: بیست دقیقه

4- بازار گیلار

اگر دنبال یک بازار محلی با یک تم نسبتاً سنتی هستید، بازار گیلار را به شما توصیه میکنیم.

این بازار در سه طبقه و به صورت سرپوشیده با غرفه‌های به هم متصل، طراحی شده است. در این بازار انواع اجناس البسه، لوازم تزیینی، صنایع دستی، وسایل منزل و غیره یافت می‌شود. یکی از مزیت‌های این بازار وجود امکاناتی همچون، پارکینگ، پارک کودک، رستوران می‌باشد. در نتیجه خریداران با آسودگی کامل از قیمت و محیط مناسب بازار می‌توانند خرید کنند.

آدرس: استان گیلان، بندر انزلی، بعد از روستای طالب آباد، جنب دانشگاه آزاد اسلامی.

فاصله تا هتل نخل: نیم ساعت

5- بازار سپه از مراکز قدیمی خرید در بندرانزلی

در برنامه سفر خود به بندر انزلی، رفتن به خیابان سپه و خرید کردن در بازار بزرگ سپه را در نظر بگیرید. این بازار یکی از بازارهای قدیمی بندر انزلی است که برای سالیان زیاد پذیرای گردشگران و خریداران است و یکی از بهترین مراکز خرید بندرانزلی به حساب می‌آید.

به زودی قرار است که این خیابان به صورت کامل سنگفرش شود و هیچ خودرویی اجازه تردد نخواهد داشت پس در نتیجه قدم زدن در این خیابان بسیار لذت بخش خواهد شد. در نزدیکی این بازار و خیابان سپه ساختمان و بناهای قدیمی شهر انزلی، همچون ساختمان بانک روس، خانه قدیمی سیف ازاد، برج ساعت، قابل رویت است.

آدرس: استان گیلان، بندر انزلی، میدان امام خمینی، خیابان سپه.

فاصله تا هتل نخل: ده دقیقه

منبع: سایت علی بابا

دیدگاهتان را بنویسید

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>